praca dla instruktora narciarstwa

Damian Granowski

Damian Granowski

224
Szkoła wspinania drytooling.com.pl
Damian
Granowski
małopolskie
Kraków
Technik alpinistycznych, Wspinaczki
Trener wspinaczki
Angielski
Wspinanie to niesamowity sport. Niestety nie należy ono do najbezpieczniejszych i wybór samokształcenia się, nie jest najlepszą opcją. Sam przerabiałem ten temat i wiem, że nic nie zastąpi szkolenia pod okiem profesjonalisty. Dla mnie najwięcej satysfakcji sprawia wspinanie w górach i ono jest najbardziej wymagające. Chciałem również ułatwić rozpoczęcie tej przygody innym (trochę wzorem był dla mnie Andrzej Skwirczyński, którego miałem okazję poznać), więc uruchomiłem w 2010 roku stronę drytooling.com.pl. Rok później zostałem instruktorem wspinaczki sportowej (nr leg. 6441/PAS/2010). Od stycznia 2017 roku jestem instruktorem wspinaczki skalnej Polskiego Związku Alpinizmu i szkolę zgodnie z programem PZA.

Prowadzę własne sekcje wspinaczkowe w Krakowie (w CW Forteca na ul. Racławickiej), a w sezonie letnim szkolę ludzi w skałach. Zimą możecie często spotkać mnie na krakowskim Zakrzówku, gdzie szkolę ludzi we wspinaczce zimowej (drytooling).
Myślę, że przez 11 lat mojego wspinania udało mi się zdobyć niezbędne doświadczenie, aby otworzyć szkołę wspinania, gdzie będziecie mogli nauczyć się podstaw bezpiecznego poruszania się w wertykalnym świecie. Oprócz tego będę starał się prowadzić nietypowe szkolenia / warsztaty / wyjazdy wspinaczkowe, które pozwolą wam osiągać kolejne poziomy wtajemniczenia we wspinaniu :-).

Polecamy:

praca dla instruktora

praca dla instruktora

Partnerzy:

adechade_logo.pngbeeactive_logo.pngbezpiecznawoda_logo.pngbfc_travel_logo.pngboards_logo.pngeasy_logo.pngeh_logo.pnggigisport_logo.pnghydrosfera_logo.pngjafisport_logo.pngkiteresort_logo.pngkondahar_logo.pnglogo_abk.pnglogo_kadetok.pnglogo_kitestyle1.pnglogo_klubben.pnglogo_ras1.pnglogo_snowsense1.pnglogo_sportpromotion.pnglogo_swimshop.pnglogo_trishop.pnglogo_wychowawcypl.pngnovasport_logo.pngschoolboom_logo.pngsieplywa_logo.pngsignal_logo.pngsnow_for_life_logo.pngsurfoteka.pngtirol_ski_logo.pngurss_logo.pngwepeaceit_logo.png