praca zima 2023

Tonia BB

Tonia BB

144
Tonia
BB
mazowieckie
Warszawa
Narciarstwa, Narciarstwa SITN PZN
Angielski, Francuski, Hiszpański, Niemiecki
Jestem pomocniczką instruktora SITN PZN. Co roku biorę udział w narciarskich wyjazdach sportowych. W sezonie 21/22 byłam instruktorką w Madonnie di Campiglio, przez 6 dni uczyłam 7-osobową grupę młodzieży w wieku 12-17 lat, oraz przez 2 tygodnie byłam instruktorką w firmie Jafi Sport w Kronplatzu i Brixen.
Ponadto jestem wychowawczynią w 30-osobowej grupie dzieci Sekcji Rodzin Klubu Inteligencji Katolickiej od 4 lat. W ramach tej grupy jestem kadrą na obozach letnich i zimowych, na zimowych uczę dzieci jeździć na nartach.
Jestem studentką I roku fizyki, mam 20 lat. Mówię komunikatywnie po hiszpańsku, płynnie po angielsku, francusku i niemiecku. Interesuję się matematyką, gram w ultimate frisbee, jeżdżę konno.

Polecamy:

książka dla instruktora

Partnerzy:

adechade_logo.pngbeeactive_logo.pngbezpiecznawoda_logo.pngbfc_travel_logo.pngboards_logo.pngeasy_logo.pngeh_logo.pnggigisport_logo.pnghydrosfera_logo.pngjafisport_logo.pngkiteresort_logo.pngkondahar_logo.pnglogo_abk.pnglogo_kadetok.pnglogo_kitestyle1.pnglogo_klubben.pnglogo_ras1.pnglogo_snowsense1.pnglogo_sportpromotion.pnglogo_swimshop.pnglogo_trishop.pnglogo_wychowawcypl.pngnovasport_logo.pngschoolboom_logo.pngsieplywa_logo.pngsignal_logo.pngsnow_for_life_logo.pngsurfoteka.pngtirol_ski_logo.pngurss_logo.pngwepeaceit_logo.png