praca dla instruktora

Super praca dla instruktora narciarstwa we Włoszech!

Dodaj do ulubionych
Kontakt pracajafisport@gmail.com

(+48) 660490355
Dodane 2018-11-06 13:55:59

Opis

Lubisz łączyć pracę ze świetną zabawą? Dołącz do ekipy Jafi Sport!

Rozpoczynamy nabór na sezon 2018/2019- poszukujemy instruktorów narciarstwa.

 

JAFI SPORT- Mamy 20 lat doświadczenia na rynku i jesteśmy pionierami w organizacji szkółek i przedszkoli narciarskich.

 

Gwarantujemy świetnie warunki, możliwość najwyższej pensji na rynku i najwięcej tygodni pracy na rynku! Uprawnienia PZN dodatkowo gratyfikowane!

 

Wymagania:

- Ważna legitymacja instruktorska (PZN , SITN, REKREACJI, SPORTU),

- Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów z dziećmi, wielozadaniowość.

 

Dołącz do nas już dziś !

 

Napisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwoń pod numer (+48) 660490355

 

Prześlij CV z krótkim, nieformalnym opisem swojej osoby oraz posiadane uprawnienia. Mile widziane rekomendacje, zdjęcie lub film w trakcie jazdy na stoku (najlepiej w skręcie).

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 913
Wyświetlony: 459
Wygasa: 2019-11-06 13:55:59

Partnerzy:

adechade_logo.pngbeeactive_logo.pngbezpiecznawoda_logo.pngbfc_travel_logo.pngboards_logo.pngeasy_logo.pngeh_logo.pnggigisport_logo.pnghydrosfera_logo.pngjafisport_logo.pngkiteresort_logo.pngkondahar_logo.pnglogo_abk.pnglogo_kadetok.pnglogo_kitestyle1.pnglogo_klubben.pnglogo_ras1.pnglogo_snowsense1.pnglogo_sportpromotion.pnglogo_swimshop.pnglogo_trishop.pnglogo_wychowawcypl.pngnovasport_logo.pngschoolboom_logo.pngsieplywa_logo.pngsignal_logo.pngsnow_for_life_logo.pngsurfoteka.pngtirol_ski_logo.pngurss_logo.pngwepeaceit_logo.png