praca lato 2021

Blind tenis – szkolenie

Dodaj do ulubionych
Kontakt Fundacja Widzimy Inaczej
e-mail: biuro@widzimyinaczej.org.pl
tel. 605368660
Dodane 2021-04-14 16:36:17

Opis

 

Czy doszły Cię słuchy o blind tenisie? Nie? Nic dziwnego, w Polsce to bardzo elitarna dziedzina sportu. By w nią grać, trzeba należeć do wąskiego grona wtajemniczonych, być członkiem Akademii, mieć specjalną przepustkę, tzw. orzeczenie. Ale cóż, dla dobra ludzkości, zdradzimy Ci wszystkie tajniki blind tenisa.

 

Jesteśmy grupą ludzi, którzy mają fioła na punkcie tenisa. I kompletnie nie przeszkadza nam to, że nie widzimy piłki. Bo przecież można grać na słuch. Gramy więc, ile się da, i jest nas coraz więcej. Okazuje się jednak, że wśród kadry trenerskiej jest tylko kilku specjalistów na cały kraj. Chętnie więc przeszkolimy nowych trenerów tenisa, którzy chcieliby w przyszłości pracować z osobami niewidomymi i słabowidzącymi. To niezła fucha! A nasi trenerzy mówią nawet, że nie gryziemy. Więc nie bój się, wytłumaczymy Ci wszystko. I pamiętaj: bariery są w naszych głowach.

 

To co? Już nie widzisz przeszkód, by trenować niewidomych tenisistów?

 

Miejsce i czas szkolenia: do ustalenia.

Koszt: 500 zł od osoby (przy grupie minimum 3-osobowej). 

 

 

 

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 1501
Wyświetlony: 175
Wygasa: 2022-04-14 16:36:17
W kategoriach: Kursy i szkolenia

Partnerzy:

adechade_logo.pngbeeactive_logo.pngbezpiecznawoda_logo.pngbfc_travel_logo.pngboards_logo.pngeasy_logo.pngeh_logo.pnggigisport_logo.pnghydrosfera_logo.pngjafisport_logo.pngkiteresort_logo.pngkondahar_logo.pnglogo_abk.pnglogo_kadetok.pnglogo_kitestyle1.pnglogo_klubben.pnglogo_ras1.pnglogo_snowsense1.pnglogo_sportpromotion.pnglogo_swimshop.pnglogo_trishop.pnglogo_wychowawcypl.pngnovasport_logo.pngschoolboom_logo.pngsieplywa_logo.pngsignal_logo.pngsnow_for_life_logo.pngsurfoteka.pngtirol_ski_logo.pngurss_logo.pngwepeaceit_logo.png