• Od instruktorów dla instruktorów od 2009 roku!

praca zima 2024

Ubezpieczenie instruktora/ trenera/ nauczyciela

ubezpieczenie oc instruktora trenera bi

Raz na zawsze pozbądź się problemu z wyborem OC Instruktora 

Pracuje cały rok jako instruktor, zawsze wykupuję dodatkowe ubezpieczenie OC dla siebie. Testowałem już różne opcje, aż trafiłem na firmę, która specjalizuje się w ubezpieczeniach sportowych: kluby, zawodnicy oraz wszelkiego typu ubezpieczenia dla instruktorów i trenerów. Postanowiłem wypróbować... Jakie efekty? 

  • Błyskawiczna obsługa - polisa następnego dnia była już u mnie!
  • Wszystko załatwione przez e-mail
  • Proste i jasne zasady

Gdy wydarzy się wypadek śpij spokojnie!

Jeżeli, jesteś:

  • Instruktorem
  • Nauczycielem
  • Trenerem
  • Opiekunem/ Wychowawcą

...i nie masz ubezpieczenia OC to koniecznie rozważ tą opcję!

 

Dzięki współpracy z CA Sport Broker Sp. z o.o. (specjaliści od ubezpieczeń sportowych) proponujemy Wam opcję ubezpiecznia OC Instruktora/ Trenera. 

W zależności od wyboru  kwoty ubezpieczenia i od obszaru jego obowiązywania (Polska lub Świat) składka już od 55 zł na rok!

Poniższa, nowa ofera ważna jest od 9 listopada 2023

Grupa I

trenerzy, instruktorzy: - sportów drużynowych, - lekkoatletyki, - badmintona, - kolarstwa, - tenisa, squasha, - golfa, - łyżwiarstwa, - sportów wrotkarskich, - tańca, - nordic Walking, - szachów - instruktorzy harcerscy oraz nauczyciele wychowania fizycznego i wychowawcy kolonijni, animatorzy - instruktorzy fitness, trenerzy personalni, trenerzy spinningu, trenerzy cyclingu, trenerzy przygotowania motorycznego, instruktorzy jogi

ubezpieczenienie instruktora oc wariant 1

 

Grupa II

trenerzy, instruktorzy: - sportów wodnych (w tym pływania i nurkowania) - gimnastyki akrobatycznej - wspinaczki (w tym przewodnicy górscy), kulturystyki - sztuk walki i innych sportów obronnych - sportów narciarskich i pokrewnych - sportu spadochronowego i balonowego, paralotniarstwa, strzelectwa, sportów motorowych i motorowodnych oraz sportów, w których wykorzystywane są pojazdy przeznaczone do poruszania się po śniegu lub lodzie, - psich zaprzęgów

ubezpieczenienie instruktora oc wariant 2

 

Grupa III

trenerzy, instruktorzy: - jazdy konnej

oc instruktora jazdy konnej

 

Możliwe rozszerzenia

ubezpieczenienie instruktora oc mozliwe rozszerzenia 

Zapoznaj się z OWU: pobierz

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

 

Co mówią instruktorzy:

Leszek: "Wszystko przebiegło sprawnie i szybko. U mnie pełna satysfakcja, poleciłem ten rodzaj polisy i taką formę zakupu znajomym. Cała sprawa zamknęła się w dwa dni robocze - o.k. Za rok ponownie zakupię, tą samą drogą."

Weronika: "Co rok zastanawiałam się nad wykupem OC przed sezonem zimowym, nigdy nie wiedziałam, którą firmę wybrać. Wśród instruktorów spotykałam się z różnymi opiniami, że niektóre nie działają za granicą itp. Tu wszystko jasne, wyraźnie napisane stawki, wiem na jaką kwotę jestem ubezpieczona - polecam.

Aleksandra: "Wstyd się przyznać, ale do tej pory pracowałam bez OC instruktorskiego, ten wasz post i informacja na stronie zmotywowały mnie do zakupu. Dobra decyzja. Czuję się spokojniejsza. Obsługę polecam, wszystko szybko i sprawnie tak jak być powinno." 

 

Jak wykupić ubezpiecznie za pomocą Bazy Instruktorów? 

Wyślij zapytanie. Wszystkie informacje otrzymasz na e-mail!