• Od instruktorów dla instruktorów od 2009 roku!

praca lato 2024

Featured

II Dobre praktyki instruktora 2023 – Czarna Góra

dobre praktyki instruktora

W dniu 30 stycznia 2023 mieliśmy okazję przeprowadzić po raz drugi szkolenie "Dobre Praktyki Instruktora". Tym razem gościliśmy w Szkole Narciarskiej Czarna Góra w Stroniu Śląskim.

Chociaż szkolenie ma swoje stałe elementy, zawsze staramy się dostosować je do konkretnej grupy uczestników. Dlatego i tym razem poprosiliśmy o wypełnienie ankiet przed szkoleniem. Z przesłanych odpowiedzi wynikało, że istnieją kwestie, na których musimy się skupić podczas wydarzenia.

 Nie obyło się bez burzliwych dyskusji. Uczestnicy dzielili się wiedzą i doświadczeniem. Szczególnie cenne – podkreślane jako sukces  było spotkanie instruktorów w tak dużym gronie na sali szkoleniowej. Wiele nowych pomysłów było wynikiem pracy uczestników szkolenia. Spędzenie kilka godzin na sali, po całym dniu na stoku –  to wyzwanie. Jednak wysoka energia towarzyszyła nam do końca! Za co szczególnie Wam dziękujemy.

dobre praktyki instruktora

 

Dobre praktyki instruktora

"Dobre praktyki instruktora" to szkolenie, na którym poruszamy tematy:

  • Jak budować autorytet instruktora i jak go utrzymać.
  • Jak zadbać o wysokie oceny zajęć.
  • Jak zadbać o jakość produktu/usługi.
  • Jak poprowadzić ścieżkę od poznania klienta do osiągnięcia wspólnego celu.
  • Jak radzić sobie z trudnymi sytuacjami podczas zajęć.
  • Jak skutecznie uczyć się imion i prowadzić komunikację z klientem.
  • Jak sprawić, że klienci będą mówili o instruktorze - "On/Ona ma to coś".

Szkolenie jest skierowane zarówno do osób, które od lat pracują w zawodzie, jak i do osób, które dopiero rozpoczynają swoją karierę. Jeśli widzisz potrzebę takiego szkolenia w swojej przestrzeni, to koniecznie dowiedz się więcej i napisz.

Wkrótce przeprowadzimy szkolenie w jednej z dużych szkół tenisowych. Na pewno podzielimy się z Wami relacją z tego wydarzenia. 

Wszystkiego dobrego. Szymon 

Autor:

szymon mCześć, nazywam się Szymon Słoma, od 2010 roku prowadzę Bazę Instruktorów. Pomagam instruktorom znaleźć wymarzoną pracę, a właścicielom firm odpowiednich pracowników. Jestem instruktorem kilku dyscyplin, coachem przygotowującym się do akredytacji ICF oraz autorem 4 książek: 27 dobrych praktykZostań Mistrzem NarciarstwaNauka WindsurfinguNordic Walking - Jak Chodzic.

Kontakt i współpraca: cochingwruchu.pl